Rahoveci ndal hovin e Vllaznimit me super paraqitje

KB Rahoveci ka mposhtur Vllaznimin në Gjakovë duke ndalur hovin e gjakovarëve.

Ekipi nisi keq ndeshjen me disavanrazh 17-3, por paraqitjet monstruoze të Ikpezes dhe Marvin Jones bashkë me inkuadrimin e Sami Hajzerit bënë që ndeshja të përfundonte me rezultat pozitiv.

640x74

Rahoveci regjistroi fitoren e gjashtë këtë ediciom.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.