Rahoveci mund Yllin, 52 sekonda për Bardhin, 0 minuta për Visarin

KB Rahoveci shënoi fitore të thellë në Suharekë ndaj Yllit.

Kjo fitore e çon Rahovecin në pozitën e parë.

640x74

Megjithatë, la shije të keqe inkuadrimi i Bardhi Rexhës për 52 sekonda dhe mos inkuadrimi fare që disa lojë i Visar Ejupit edhe kur ekipi ishte duke fituar me 20 pikë epërsi.

Ishte kjo fitorja e 11-të në histori e Yllit në Superligë.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.