Rahoveci mposhtet në Pejë, koha për t’u këndellur dhe përkrahur skuadrën!

KB Rahoveci është mposhtur në Pejë me rezultat 77-54.

Ndeshja ishte e barabartë vetëm në çerekun e parë, teksa në vazhdim Peja ishte shumë më në nivel.

640x74

Kjo humbje është e parë dhe vjen në debutim në Ligën Ballkanike.

KB Rahoveci këtë fundjavë pushon në Superligë dhe në aksion rikthehet sot një javë të mërkurën e ardhshme ndaj Rozhajës në Rahovec ku patjetër duhet të shënohet fitore për Balkan League.

/Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.