Rahoveci mposht Prishtinën dhe cementon vendin e parë

Rahoveci ka mposhtur pa probleme Prishtinën me shumë probleme me rezultat 88-81 në kryeqytet.

Më i miri ishte Isiah Traylor me 28 pikē.

640x74

Ndërkaq shkëlqeu edhe Bardhi Rexha me 2 pikë e 6 kërcime dhe Visar Ejupi me 3 pikë.

Rahoveci me fitoren e 7 rresht vetëm sa po e përforcon lidershipin.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.