Rahoveci mposht Pejën midis Karagaçit

KB Rahoveci ka shënuar fitore të madhe ndaj Pejës me rezultat 96-87.

Me këtê fitore Rahoveci mban vendin e dytë dhe rrugën për Playoff.

640x74

Rahoveci këtë sezon ka 3 fitore dhe 1 humbje.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.