Rahoveci mëson kundërshtarin, është Cluj Napoca e Rumanisë

KB Rahoveci ka mësuar kundërshtarin e kualifikimeve të FIBA Europe Cup.

Shorti u mbajt në Munich të Gjermanisë ku edhe Rahoveci historikisht për herë të parë mësoi kundërshtarin, i cili është Cluj Napoca nga Rumania.

640x74

Ndeshja e parë zhvillohet në arenën “Mizahir Isma” dhe kthyesja pas një jave në Rumani.

Rahovecit i duhet fitore bindëse në ndeshjen e parë për të shpresuar në kualifikim më tutje në këtë garë. /Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.