Rahoveci me karakter kampioni mbyll vitin si lider i Superligës

Rahoveci do të dimërojë në pozitën e parë pas fitores së madhe ndaj Pejës në Rahovec me rezultat 86-77.

Sfida u dominua totalisht nga Rahoveci që pati dominimi me super paraqitjet nga krejt lojtarët.

640x74

Rahoveci me këtë fitore dimëron në pozitën e parë dhe vitin tjetër do ta nisë mbarë.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.