Rahoveci me fitore bindëse ndaj Gjakovës, vazhdon perfekt si lider

Rahoveci ka shënuar fitore prej 2-0 në udhëtim te Gjakova.

Dy golat u shënuan në pjesën e dytë nga sulmuesi në top formë, Haxhi Sada dhe Hamid Mullabazi.

640x74

Rahoveci gjendet në vendin e parë në Ligën e Dytë me 3 fitore nga 3 ndeshje.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.