Rahoveci me barazim të artë te Kika, në fundjavë të gjithë në stadium ndaj Hajvalisë

Rahoveci ka arritur të sigurojë një barazim të artë në udhëtim te skuadra e papërshtatshme e Kikës.

Klubi zhvilloi ndeshje të fortë sidomos në fazën e mborjtjes.

640x74

Skuadra kishte shumë raste të pastra shënimi, por edhe barazimi ishte i kënaqshëm.

I gjithë Rahoveci në fundjavë duhet të dalë në stadium dhe të japë donacion për klubin e futbollit pas dënimit të rëndë prej 1400 euro.

Ky dënim duhet të paguhet nga vet qytetarët në ndihmë të klubit pasi ishte dënim i padrejt vetëm për ta rrëzuar klubin nga Liga dhe kjo nuk do të ndodhë asnjëherë sepse tifozët dhe qytetarët nuk do ta lejojnë këtë.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.