Rahoveci këtë fundjavë lufton për barazh

KF Rahoveci e ka një luftë të jashtëzakonshme, ndeshjen më të rëndësishme në histori të qytetit këtë fundjavë.

Klubi i futbollit do të luajë sipas të gjitha gjasave ndaj Lugut të Baranit për një plasman tutje.

640x74

Shorti dhe detajet tjera Rahoveci24 do t’i mësojë të martën, ku klubin tonë do ta përfaqësojë në federatë legjenda e gjallë, Fadil Vuçitërna, pa të cilin nuk do të kishte mundur klubi të siguronte as edhe një vend në barazh, dhe do të binte nga liga sigurt.

KF Rahoveci duhet të shpëtojë patjetër nga rënia prej Ligës së Parë. /Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.