Rahoveci jo lehtë ndaj Lipjanit, spektakël nga Folley dhe Darrell Davis

Rahoveci ka shënuar fitoren e radhës ndaj Lipjanit me rezultat

Është kjo fitorja e tretë rresht nê arenën tonë çka dëshmon se në Rahovec s’ka kush na mposht.

640x74

Pjesa e parë kaloi me lojë të barabartë, kurse pjesa e dytë u dallua me spektakël nga vendasit ku spikati Joshua McFolley me 23 pikë me 6 treshe nga 7 tentime duke vazhduar me përqindje super të lartë edhe pse i lënduar.

Darrell Davis shtoi 24 pikë, kurse Altin Morina u shqua me 10 pikë e 9 asistime.

Alban Veseli pati ndeshje pozitive me 15 pikë, 6 kërcime, 2 bllokada.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.