Rahoveci humbë minimalisht, kokën lart djema fitojmë ndaj Deçanit

KF Rahoveci ka humbur me rezultat minimal ndeshjen ndaj Fushë Kosovës në udhëtim.

Goli i vetëm dhe i fitores për vendasit u realizua në pjesën e parë.

640x74

Rahoveci mbetet në pjesën e poshtme të tabelës me 17 pikë.

Ndeshja e ardhshme zhvillohet ndaj rivalit direkt për mbijetesë, Deçanit. /Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.