Rahoveci fiton me 41 pikë epërsi ndaj Lipjanit

Rahoveci e ka nënshtruar skuadrën e Lipjanit.

111-70 përfundoi dueli i cili u zhvillua në Suharekë me kërkesë të ekipit të Lipjanit.

640x74

Kështu edhe një herë parketi suharekas konfirmohet si vend i zakonshëm për fitoret e Rahovecit.

Ka dy vjet që Rahoveci nuk di për humbje në Suharekë dhe mund të thuhet se është sikur terren vendas

Rahoveci mban vendin e dytë pas fitores së thellë ku përmirësoi koshaverazhin.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.