Rahoveci e pret Trepçën të dielën, në pritje të vendimit për derbin

Rahoveci do të përballet me Trepçën të dielën nga ora 17:00 në palestrën “Mizahir Isma” në Rahovec.

Tashmë biletat kanë dalë në shitje në zyret e klubit.

640x74

Ndërkaq, ndeshja zhvillohet teksa ka ende spekulime për vendimin e ndeshjes që u mbyll me episod kontravers të gjyqtarëve, atë ndaj Yllit.

Gjyqtarët në fund thyen disa rregullore duke mos dhënë pikët që i takonin Rahovecit e të cilat do të siguronin fitoren ndaj Yllit.

Rahoveci besohet se është ankuar në FBK dhe pritet venidmi sipas dispozitave në fuqi.

Ndërkaq të gjithë duhet të përkrahim skuadrën në ndeshjen e radhës, atë ndaj Trepçës. /Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.