Rahoveci e deklason Dukagjinin, vazhdon lidershipin në tabelë

Rahoveci ka shënuar fitore të madhe në udhëtim me rezultat 4-1 ndaj Dukagjinit.

Paraqitja super i kombletua nga dy golat e Frrokajt, 1 gol nga Visar Sokoli dhe një gol nga Egzon Shtavica.

640x74

Rahoveci vazhdon kryesimin në tabelë me të gjitha fitoret nga 5 ndeshjet e zhvilluara.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.