Rahoveci dominues ndaj Suharekës në çdo sport

KF Rahoveci dhe KB Rahoveci kanë treguar një sinjal të madh të kualitetit.

Ata bënë krenarë qytetin duke triumfuar ndaj klubeve të Suharekës.

640x74

Është viti i dyte rresht që klubet dhe tifozët e qytetit dominojnë ndaj Suharekës.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.