Rahoveci demolohet në Pejë përkundër super paraqitjeve nga Traylor dhe Jones

Rahoveci ka pësuar humbje të thellë me rezultar 84-64 ndaj Pejës në Karagaç.

Humbja erdhi përkundër paraqitjeve të shkëlqyera nga superyjet amerikane, Isaiah Traylor dhe Marvin Jones.

640x74

Traylor realizoi 25 pikë, kurse Jones 27 pikë.

Më i dalluari te Peja ishte Drilon Hajrizi me 28 pikë.

Rahoveci në mesjavë përballet me Prishtinën.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.