Rahoveci 2019 Futsal, i vetmi klub i Rahovecit që triumfoi vikendin e kaluar

Klubi i Futsalit Rahoveci është i vetmi klub i qytetit që ka mbyllur fundjavën me fitore.

FC Rahoveci 2019 Futsal e mbylli javën me fitore 9:6 ndaj skuadrës së Farih Vraniqi.

640x74

Në javën e ardhshme ekipi i qytetit ballafaqohet me FC Jetonin.

Këta emra të pazakontë janë për shkak se klubi jonë bënë gara në Ligën e Parë të Futsalit dhe është pretendent për të hyrë në Superligë.

/Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.