Rahovec – Derisa po flinte, hajnat ia vjedhin veturën Golf IV nga shtëpia

Një person nga Krusha e madhe e Rahovecit ka qenë cak i një vjedhje të rëndë, shkruan Gazeta Sinjali.

Ai ka raportuar se hajnat ia kanë vjedhur veturën Golf IV diku mes orës 00:00 dhe 05:10 të mëngjesit të ditës së djeshme.

640x74

Policia po e heton rastin.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.