Rahovec, arrestohet për sulm ndaj një gruaje dhe burri

Qyteti i Rahovecit. Rahovec. 28.05.15 Photo: Atdhe Mulla

Një i dyshuar është arrestuar mbrëmë rreth orës 20:10  në Rahovec pasi kishte sulmuar një burrë dhe një grua.

Sipas Policisë, viktimat nuk kanë pranuar tretman mjekësor.

640x74

Me vendim të Prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje për 48 orë

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.