Qytetari ankohet se ja përjashtuan djalin nga çerdhja “Tulipanët”

Një qytetar i komunës së Rahovecit me anë të rrjeteve sociale është ankuar se ja kanë përjashtuar djalin nga çerdhja Tulipanët.

Kur dihet se çerdhja është e mbi-ngarkuar dhe ka kërkesë të madhe, po ndodhin edhe diskriminime të ndryshme.

640x74

I tillë është rasti i portierit të Hendbollit, Sadedin Cena, të cilit ja kanë përjashtuar djalin dhe për këtë ai ka reaguar publikisht.

Postimi i plotë i Sadedin Cenës që ndryshe njihet si Care:

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.