Punëtorja vjedh 14 mijë euro nga një bankë në Rahovec

Punëtorja e një banke në Rahovec dyshohet se ka përvetësuar 14 mijë e 200 euro.

Rasti është zbuluar nga Policia të enjten pasdite.

640x74

Lidhur me rastin në vende ngjarje kanë dal njësit përkatëse dhe është njoftuar prokurori.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.