Punëtori i Telekomit të Kosovës nga Rahoveci, vdes nga coronavirusi

Edhe një punëtor i Telekomit e ka humbur betejën me coronavirusin.

Lajmin e ka bërë publik Federata Sindikale e Punëtorëve të PTK-së, përmes një postimi në rrjetet sociale.

640x74

Njoftimi i plotë:

Njoftim Mortor

Me pikëllim të thellë, morëm lajmin për humbjen e betejes me Covid-19 të kolegut tonë nga Rahoveci Jeton SokoliFSP-PTK u shprehë ngushëllimet më të sinqerta kolegëve dhe familjarëve të tij.

Qoftë i paharruar kujtimi Jeton Sokoli

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.