Publikohet 12shja e Kosovës U20 para Evropianit, Visar Ejupi ndër të ftuarit

Kosova U20 do të marrë pjesë në Kampionatin Evropian, Divizioni B për meshkuj, që mbahet në Shkup të Maqedonisë Veriore nga 7 deri më 16 korrik. Kosova U20M do të përballet me Suedinë, Gjeorgjinë, Azerbajxhanin dhe Ukrainën.

Përzgjedhësi i kësaj grupmoshe, Dritëro Sefaja ka shpallur listën përfundimtare për këtë ngjarje.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.