Proper Pizza fituese e StreetBall Kokrra 2020

Ekipi i Proper Pizza Rahovec ka triumfuar në StreetBall Kokrra 2020 duke mposhtur ekipin Për Kokëtr tQefit të Bardhi Rexhës.

MVP u zgjedh lojtari i Properit, Visar Ejupi.

Ai ishte më i miri edhe në garën për tre pikë Prive 3PT Shootout.

🔥 WE ARE THE CHAMPIONS 🔥Ekipi i Proper Pizza Rahovec ka fituar garën e madhe dhe prestigjioze Streetball Kokrra 🏆 pas…

Posted by Proper Pizza Rahovec on Sunday, October 18, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.