Presidenti Thaçi uron nxënësit dhe mësimdhënësit për vitin e ri shkollor

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka uruar nxënësit dhe mësimdhënësit për fillimin e vitit të ri shkollor.

Ai pati një mesazh për nxënësit e rinj që e kanë ditën e parë të shkollimit të tyre.

640x74

Presidenti shprehu bindjen se këtë vit do të shënohen arritje më të mëdha në sferën e arsimit.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.