Presidenti Thaçi në Rahovec: Rahovecianët, plot shpresë e besim (Foto)

Presidenti i zgjedhur i Kosovës Hashim Thaçi po vazhdon vizitat e tij nëpër qytetet e Kosovës. Kësaj radhe ai ka vizituar qytetin e Rahovecit.

“Kënaqësi të jesh në Rahovec, në qytetin e qëndresës, heroizmit dhe punës. Vizitova familjet e heronjve të Kosovës, Tonit dhe Micit. Takova vreshtarë, mësues, mjekë e studentë”, shkruan Thaçi në Facebook.

640x74

Sipas tij, njerëzit atje janë plot shpresë dhe besim për Kosovën e re, të zhvilluar dhe pjesë e familjes euro-atlantike.

“Më pritën edhe prijësit shpirtëror të komunitetit të teqeve të Sheh Besimit dhe sheh Mehdiut”, përfundoi ai./lajmi.net
image

image

image

image

image

image

image

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.