Presidenti Thaçi e quan Rahovecin “Toskana kosovare”, publikon pamja fantastike të vreshtave

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka publikuar një video të vreshtave të Rahovecit.

Ai e ka quajtur Rahovecin si Toskana kosovare, transmeton Indeksonline.

Thaçi ka thënë se jemi të bekuar me bereqetin e tokës sonë.

Postimi i plotë i presidentit, Hashim Thaçi:

Krenar me Toskanën kosovare (heart)

Krenar me Toskanën kosovare ❤️

Jemi të bekuar me bereqetin e tokës sonë. Këto vreshta në Rahovec, të mrekullueshme i ka bërë puna, djersa dhe mundi i bujqve tanë. HTH 🍇

Krenar me Toskanën kosovare ❤️Jemi të bekuar me bereqetin e tokës sonë. Këto vreshta në Rahovec, të mrekullueshme i ka bërë puna, djersa dhe mundi i bujqve tanë. HTH 🍇

Posted by Hashim Thaçi on Sunday, August 23, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.