Premierë sonte në Artvision, filmi “Gjuetia me njerëz të egër”

Pas zhdukjes së një fëmije rebel dhe gjyshit të tij, një kërkim kombëtar thirret në Zelandë të Re. Filmi ‘Gjuetia në njerëz të egër’, shfaqet premierë në Tring Super, sonte ora 21:00 në platformën Artvision.

Me Artvision, kinemaja në shtëpinë tuaj!

640x74

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.