Premierë – Ardiani lanson projektin artistik “Kanarinë” (Video)

Këngëtari i njohur i zhanrit pop-folk, Ardiani, ka lansuar videoklipin e tij të ri.

“Kanarina” titullohet projekti i ri i Ardianit, i cili vjen pas disa projekteve të po të njëjtit zhanër.

Ajo që dallohet në projektin e tij të ri është videoklipi super artistik, i realizuar nga produksioni Artvision.

640x74

Regjinë dhe skenarin e klipit e kanë realizuar Agron Sokoli (producent i Stupcave) dhe Taulant Pallqa.

Kënga është punuar nga Eroll Dugani me tekst të vet Ardianit. /Telegrafi/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.