Portali AsistiOnline: Rahoveci shkarkon Plantakun, afër nënshkrimit me kampionin Radovic

Portali i njohur për informacione të basketbollit, AsistiOnline, raporton se tashmë trajneri Neven Plantak është shkarkuar nga detyra e trajnerit, dhe se klubi është afër marrëveshjes me Dragan Radovic.

Portali Asisti thotë se lajmi është konfirmuar nga burime të sigurta, të njëjtën gjë provoi edhe Rahoveci24 të marr konfirmime, por nuk ka ende informacione rreth situatës.

640x74

Ndeshja e arshshme është me Rozhajën në Rahovec të mërkurën për Ballkan League.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.