Policia arreston në Rahovec një person të kërkuar

Policia e Kosovës ka arrestuar në rrugën “Shejh Mihedini” në Rahovec një person të kërkuar nga autoritetet, përcjell Rahoveci n’Fokus.

Kështu thuhet në raportin e policisë të publikuar para pak çastesh.

640x74

“Rr. Sheh Mihedini, Rahovec / 06.12.2023 – 13:30. Në bazë të dy urdhëresave të lëshuara nga gjykata është arrestuar një mashkull kosovar dhe i njëjti është dërguar në vuajtje të dënimit”.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.