Pista Demiri për 1 qershor në krah me djalin: Të krijojmë kushte për fëmijët

Spread the love

Kandidatja për deputete, Beatrisa Pista Demiri, ka festuar 1 qershorin me djalin e saj Oltin ashtu si të gjithë prindërit tjerë me fëmijët në një program të organizuar mrekullueshëm.

Pista Demiri tha se fëmijët janë me fat që janë të lirë dhe jo nën okupim.

640x74

Ata që ajo i quan engjëj thotë se meritojnë kushte më të mira.

Postimi i Beatrisës:

IMG_9513

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.