Përplasje e ashpër mes Vehapit dhe Latifit në Klan (LIVE Video)

Ashtu siç është pritur, Smajl Latifi dhe Idriz Vehapi janë përplasur ashpër në Klan Kosova rreth çështjes së ujit.

Vehapi për akuzën e Smajlit tha ai çdo projekt në kohën e tij e ka bërë duke dështuar.

640x74

Latifi u kundërpërgjigj duke thënë se Vehapit do t’i duhen 20 vjet për të bërë atë që ka bërë në mandatin e tij.

LIVE Video:

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.