Perkrahesit e AAK-së i thonë Liburn Aliut “hajn” dhe i “korruptuar”

Duket se frustrimi i përkrahësve të AAK-së dhe Smajl Latifit po kalon në një nivel të ri.

Ata po i shfrytëzojnë hapësirat për komente që t’i dalin në mbrojtje kryetarit aktual dhe kandidatit të AAK-së, Smajl Latifit.

640x74

Kështu gjatë vizitës së Liburn Aliut ata nuk kanë mirëpritur vizitën e ministrit të Infrastrukturës, Mjedisit dhe Planifikut Hapësinor.

Ata nuk kanë hezituar që të quajnë ministrin Aliu “hajn” dhe “të korruptuar”.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.