Përfundon sezoni për Altin Morinën

Spread the love

Pas operimit në mushkri, një nga basketbollistët kyç të KB Rahovecit nuk pritet ti kthehet parketit seri sezonin e ardhshëm.

Impenjimi i madh i Morinës për të fituar ndaj Yllit i ka kushtuar atij me mbushje të mushkrive me ajër, gjë që e detyroi t’i nënshtrohej operimit

640x74

Zyrtarët e klubit, bashklojtarët dhe qytetarët e Rahovecit po i qëndrojnë afër Morinës që sa më shpejt të rikuperohet dhe t’i kthehet parketit.

Shpresojmë që Altini të jetë pjesë e KB Rahovecit edhe sezonin tjetër.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.