Peja e kopjon Rahovecin, bën fanella speciale për OSA Termosistem FINAL 8

KB Peja ka kopjuar KB Rahovecin duke vendosur të realizojë fanella speciale për Final 8.

Se Rahoveci po vë trendet më aktuale të sportit dhe marketingut po tregon edhe fanella e re “Grapeland City Edition” që kanë bërë bujë në mbarë vendin dhe po kopjohen.

640x74

Është Peja që ka informuar adhuruesit e saj se për Kupë ka bërë fanella speciale duke kopjuar Rahovecin me fanellat “Wild West Edition”, apo “Perëndimi i Egër”.

Rahoveci mund të ndeshet me Pejën në gjysmëfinale nëse së pari ne mposhtim Trepçën e më pas Peja mund Ponten.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.