PDK në Rahovec paralajmëron votë pro Latifit për buxhetin

PDK dega në Rahovec ka lëshuar një komunikatë të rallë ku ka paralajmëruar votë pro për buxhetin e vitit 2023.

Buxheti i Kuvendit Komunal të Rahovecit do të hidhet në votim të premten.

640x74

Edhe pse ndër partitë opozitare, PDK dega në Rahovec, ka paralajmëruar se do të votojë pro buxhetit të propozuar nga AAK dhe kryetari Smajl Latifi.

Më poshtë sjellim komunikatën e plotë nga PDK dega në Rahovec:

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.