Pauza n’Proper – Supë, Specialitet dhe kafe veç 2.80 euro

Proper Pizza Rahovec ka prezantuar ofertën më të fundit “Pauza n’Proper” e cila do të jetë tradicionale nga e hëna deri të premtën.

Për veç 2.80 euro ju do të keni rastin të shijoni super specialiete si Shpageta (të hënën), Risotto (të martën), Mish Bardh me oriz dhe pasta (të mërkurën), makarona (të enjtën) dhe pleskavicë (të premtën) bashkë me supë të shëndetshme bio dhe kafe Udinese për veç 2.80 euro.

640x74

Ofertat ditore zgjasin nga ora 11:00 deri ora 15:00.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.