Pas Supërkupës, sërish me Prishtinën në shtëpi hapim Superligën

Java e parë e Superligës do të jetë mjaft e nxehtë pasi vetëm katër ditë pas zhvillimit të finales së Superkupës, Rahoveci sërish luan në shtëpi dhe sërish ndaj Prishtinës.

Kështu është mësuar nga shorti i hedhur në objektin e FBK-së.

640x74

Kështu pritet spektakël i pa parë i basketbollit mes kampiones Prishtinës dhe Rahovecit që synon titullin e Superkupës dhe start të mbarë me dy fitore direkt ndaj Prishtinës.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.