O jetë, o vdekje – Ndaj Vllaznisë ndeshje vendimtare në Ligën Ballkanike

KB Rahoveci të hënën zhvillon ndeshjen më të rëndësishme të sezonit, atë ndaj Vllaznisë me fillim nga ora 19:00.

Klubi i qytetit me një fitore siguron plasmanin në Final 4 të Ligës Ballkanike, kurse me humbje eliminohet nga kjo garë.

640x74

E nevojshme është përkrahje e gjithë qytetit dhe të gjithë të jenë bashkë.

Biletat kanë dalë në shitje dhe kushtojnë 1.50 euro.

 

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.