Nxënësit rikthehen në shkollën e rinovuar “Bekim Sylka”

Është përuruar objekti i rinovuar i SHFMU “Bekim Sylka” në Rahovec, në prani të kreytarit të komunë së Rahovecit, Smajl Latifi, drejtoreshës së shkollës, Beatrisa Pista – Demiri dhe drejtorit të Arsimit, Avni Morina.

Postimi i plotë nga kryetari Latifi:

640x74

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.