Një person goditet qëllimisht me veturë në Çifllak të Rahovecit

Një person është arrestuar nga Policia e Kosovës pasi ka goditur qëllimisht me veturë një tjetër person në fshatin Çifllak të Rahovecit.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për trajtimin në spitalin e Gjakovës.

640x74

I dyshuari me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.