Një nënë në Rahovec denoncon ish-bashkëshortin se ia dërgoi fëmijët në Gjermani

Foto: ilustrim

Një nënë në Rahovec ka denoncuar ish-bashkëshortin e saj për marrje të kundërligjshme të fëmijëve.

Sipas njoftimit nga Policia, ajo ka njoftuar se dy fëmijët e saj për të cilët e kishte kujdestarinë gjyshja e tyre, i kishte marrë ish-bashkëshorti i saj dhe kishin udhëtuar në shtetin e Gjermanisë pa aprovimin e saj.

640x74

Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.