Një grua në Ratkoc tenton të vetëvritet duke i prerë venat

Një grua nga Ratkoci i Rahovecit ka tentuar të vetëvritet duke i prerë venat me thikë.

Burimet e Gazetës Sinjali mësojnë se e njëjta është dërguar për trajtim mjekësor në repartin e Neuropsikiatrisë në Spitalin e Gjakovës dhe se gjendja e saj aktuale është stabile.

640x74

Nuk dihen ende motivet e ngjarjes.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.