Nga Tosca me dashuri për Bidenin – nis festa në Kosovë për presidentin e SHBA-ve

Joe Biden veç po pritet zyrtarisht që të shpallet president i SHBA-ve.

Dhe, ky lajm po pritet me shumë gëzim në vendi tonë ku në Rahovec tashmë ka nisur festa.

640x74

Tosca Lounge Bar në nder të presidentit Biden ka ngjitur shumë flamuj të SHBA-ve dhe për më tepër edhe stafi është beshur me fanella për Bidenin.

Joe Biden kujtojmë se është përkrahës i madh i Kosovës.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.