Nga 12 marsi në Cineplexx do të fillojnë të shfaqen 3 super-filma të rinjë

Nga 12 marsi, në Cineplexx do të fillojnë të shfaqen 2 premiera të ndryshme botërore, si dhe një film i ri vendor

Nga data 12 mars, në Cineplexx do të keni mundësi t’i shihni disa nga premierat më të fundit botërore. Filmi më i pritur i kësaj jave është super-aksioni Bloodshot, i cili fillon shfaqjen këtë fundjavë edhe në Amerikë.

640x74

Tre filmat që do të fillojnë të shfaqen këtë javë janë:

1) Bloodshot

Kur një ushtar vritet, ai rikthehet në jetë i rianimuar me fuqi. Ky film vjen me aktorin e njohur Vin Diesel, nën regjinë e Dave Wilson.


2) Cirku Fluturues

Cirku Fluturues është një film vendor me regji dhe skenar të Fatos Berisha, i cili flet për një grup shokësh, të cilët tentojnë të kalojnë ilegalisht përmes kufijve të Ballkanit në kohë lufte, për në Festivalin e Teatrit. Por misioni i tyre i vërtetë, është që ta gjejnë dhe takojnë idolin e tyre, Michael Palin.


3) Ask Tesadufleri Sever 2

Një dashuri e paharrueshme që i tejkalon të gjitha pengesat. Ky njëherish është filmi i dytë nga kinematografia turke që shfaqet në Cineplexx.
Për të gjithë ata që dëshirojnë të përfitojnë nga ofertat e ndryshme, Cineplexx në bashkëpunim me Raiffeisen Bank Kosova sjell një super ofertë për biletat që blihen në Cineplexx. Për çdo biletë që paguani me Gold dhe Bonus Cards, ju mund ta merrni 1 tjetër FALAS.
Biletat për këta filma mund t’i blini çdo ditë prej orës 15:00 në Cineplexx. Më shumë informata rreth filmave mund t’i gjeni në webfaqën e Cineplexx.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.