Nëse sonte fiton Kosova kundër Malit Zi – 10% zbritje në picën familjare të Properit

Kosova nga ora 20:45 zhvillon ndeshjen kualifikuese ndaj Malit të Zi.

Ndeshja zhvillohet në Podgoricë dhe Kosovës i duhet fitorja.

640x74

Dhe në përkrahje të Kosovës do jetë krejt qyteti i Rahovecit.

Për të festuar fitoren Proper Pizza ka vënē në zbritje 10% Picën familjare, për vetëm 12.5 euro nëse Kosova fiton deri në fund të orarit të punës.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.