Në HardhFest pa viza! Lansohet pasaporta unike e festivalit (Foto)

Hardh Fest ka lansuar pasaportën në edicionin e 15-të jubilar të festivalit.

Pasaporta sipas një njoftimi zyrtar të HardhFest është një simbol i unitetit dhe festës pa kufizime në të gjitha aktivitetet e HardhFest.

Pasaporta mund të blihet në Hardh Shop dhe në zyren e turizmit për një çmim simbolik prej 10 eurosh.

640x74

Me këtë vizitorët mund të përfitojnë pije falas, rrush falas, një vend ekskluziv në Fan Pit Zone dhe është një kontribut për festivalin.

Ndryshe më 2 dhe 3 shtator priten koncerte të mëdha në vendin e quajtur Konak, aty ku pritet të performojnë Troja, Elita 5, Gamblemania dhe një sërë DJ ndërkombëtarë. /Telegrafi/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.