Ndërron jetë Masar Popaj, asamblisti dhe aktivisti i njohur politik i LDK-së

Ka ndërruar jetë pas një sëmundje Masar Poopaj, asamblisti shumëvjeçar dhe aktivisti i shquar politik i LDK-së.

Varrimi i tij bëhet në varrezat e fshatit Fortesë në ora 16:00 të ditës së enjtë, ka njoftuar familja e të ndjerit.

640x74

Ndërkaq, kryesuesi i Kuvendit Komunal, Defrim Kafexhiu, ka thirrur një mbledhje komemorative në nderim të jetës dhe veprës së Popajt.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.